Policyjny pościg w Starej Błotnicy zakończony uderzeniem w słup

15 września 2022 09:00; Bialobrzegi24.net

Do policyjnego aresztu trafił kierowca audi, który w Starej Błotnicy nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Okazało się, że nie dość, że mężczyzna spowodował kolizję, był nietrzeźwy i prowadził auto mimo zakazu, to jeszcze miał przy sobie narkotyki. Za popełnione przestępstwa, 22-letni mieszkaniec Radomia odpowie przed sądem.

Fot. KPP w Białobrzegach
Fot. KPP w Białobrzegach

Do zdarzenia doszło w niedzielny wieczór funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego białobrzeskiej komendy podczas patrolowania Starej Błotnicy ujawnili kierującego audi, który wyprzedził nieoznakowany radiowóz na podwójnej linii ciągłej. Mimo podawanych sygnałów, kierowca przyśpieszył i zaczął uciekać. Policjanci podjęli za nim pościg i po chwili kierujący audi stracił panowanie nad pojazdem i na skrzyżowaniu uderzył w słup energetyczny.

Okazało się, że 22-letni mieszkaniec Radomia był nietrzeźwy. Badanie wykazało ponad  promil alkoholu  w jego organizmie. Mężczyzna był objęty Sądowym zakazem prowadzenia pojazdów. Dodatkowo podczas kontroli policjanci znaleźli w pojeździe narkotyki. Wstępne badanie wykazało, że zabezpieczone substancje to marihuana.

Mężczyzna został zatrzymany, trafił do policyjnego aresztu.22-latkowi grozi odpowiedzialność za niezatrzymanie się do kontroli, kierowanie w stanie nietrzeźwości w okresie obowiązywania zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych , posiadanie narkotyków oraz spowodowanie kolizji drogowej.

Autor: mł. asp. Ewa Kozyra

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

Fot. UMiG w Białobrzegach

Boisko przy szkole w Suchej gotowe

  • Aktualności
  • Białobrzegi

Zakończyły się prace przy budowie boiska szkolnego przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Suchej.

Dodano: 7 grudnia 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. UMiG w Białobrzegach

Ulica Srebrna w Białobrzegach w nowej odsłonie

  • Aktualności
  • Białobrzegi

Zakończyły się prace przy budowie ulicy Srebrnej w Białobrzegach na odcinku od ul. Rzemieślniczej do bloków na osiedlu Nowiny.

Dodano: 7 grudnia 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

To była hip-hopowa podróż do przeszłości

  • Kultura
  • Białobrzegi

3 grudnia w Białobrzegach wystawiany był spektakl taneczny „HIP HOPOWA PODRÓŻ DO PRZESZŁOŚCI”.

Dodano: 7 grudnia 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Informacja prasowa

Iwona Śliwa: odwołano mnie ze stanowiska na podstawie pomówień i insynuacji

  • Aktualności
  • Białobrzegi

Publikujemy oświadczenie, jakie wydała Iwona Śliwa, którą zarząd Powiatu Białobrzeskiego odwołał bez wypowiedzenia ze stanowiska Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej w Białobrzegach.

Dodano: 6 grudnia 2022 r. Komentowano: 1 raz Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. Policja.pl

Okradł mieszkanie w Białobrzegach. Teraz może "posiedzieć" nawet 10 lat

  • Aktualności
  • Białobrzegi

Białobrzescy policjanci zatrzymali 40-latka, który usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem do mieszkania na terenie miasta. Jego łupem padło mienie o łącznej wartości blisko 10 000 złotych. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w...

Dodano: 5 grudnia 2022 r. Komentowano: 0 razy Autor: Informacja prasowa