Okradł mieszkanie w Białobrzegach. Teraz może "posiedzieć" nawet 10 lat

5 grudnia 2022 14:02; Informacja prasowa

Białobrzescy policjanci zatrzymali 40-latka, który usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem do mieszkania na terenie miasta. Jego łupem padło mienie o łącznej wartości blisko 10 000 złotych. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Fot. Policja.pl
Fot. Policja.pl

Policjanci z Wydziału Kryminalnego białobrzeskiej komendy intensywnie pracowali nad sprawą włamania i kradzieży, do której doszło na terenie miasta pod koniec listopada. 23 listopada 2022 dyżurny białobrzeskiej komendy otrzymał zgłoszenie o włamaniu do jednego z mieszkań na terenie Białobrzegów. Włamywacz po pokonaniu zamków dostał się do wnętrza mieszkania i skradł pieniądze. Stróże prawa sprawdzali każdy trop. Zebrany materiał dowodowy oraz profesjonalizm białobrzeskich policjantów doprowadził do wytypowania włamywacza. Jak się okazało przypuszczenia mundurowych były trafne i zatrzymano 40-letniego mieszkańca Warszawy.

Mężczyzna usłyszał zarzut popełnienia kradzieży z włamaniem. Jego łupem padło mienie o łącznej wartości blisko 10 000 złotych. Na wniosek prokuratora sąd aresztował 40-latka na 3 miesiące. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Jak się okazało mężczyzna, także był poszukiwany w celu odbycia 5 lat pozbawienia wolności za inne przestępstwo.

Autor: mł. asp. Ewa Kozyra

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (0)

 

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Przeczytaj również

Fot. Facebook / WOŚP_Białobrzegi

Białobrzegi grają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

  • Aktualności
  • Białobrzegi

W niedzielę od rana na ulicach Białobrzegów trwa kwesta w ramach 31.finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od godziny 14.00 rozpocznie się impreza w hali sportowo-widowiskowej przy ulicy Reymonta.

Dodano: 29 stycznia 2023 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
100 lat Pilicy Białobrzegi (fot. Bialobrzegi24.net)

Gala na 100-lecie Pilicy Białobrzegi (FOTO i VIDEO)

  • Sport
  • Białobrzegi

W sobotni wieczór w hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej odbyła się gala, podsumowująca ubiegłoroczne obchody 100-lecia Miejskiego Klubu Sportowego Pilica Białobrzegi.

Dodano: 29 stycznia 2023 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Finał WOŚP w Białobrzegach w 2021 roku (fot. Bialobrzegi24.net, archiwum)

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2023 w Białobrzegach

  • Wkrótce
  • Białobrzegi

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Białobrzegach podał program tegorocznego finału w naszym mieście.

Dodano: 27 stycznia 2023 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. policja.pl

Mefedron w mieszkaniu 20-latka z Wyśmierzyc

  • Aktualności
  • Wyśmierzyce

Białobrzescy kryminalni zatrzymali 20-letniego mieszkańca gminy Wyśmierzyce. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli mefedron. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Teraz grozi mu do 3 lat więzienia.

Dodano: 26 stycznia 2023 r. Komentowano: 0 razy Autor: Informacja prasowa
Fot. zspbialobrzegi.edu.pl

To była odlotowa studniówka ZSP w Białobrzegach!

  • Aktualności
  • Białobrzegi

Wyrażam wielką radość, że możemy spotkać się w tak miłym gronie na jedynym i niepowtarzalnym balu studniówkowym, który każdy człowiek, przystępujący do egzaminu maturalnego, zapamiętuje na całe życie (…). Ten bal wyznacza...

Dodano: 26 stycznia 2023 r. Komentowano: 0 razy Autor: Informacja prasowa